Торти на замовлення

Наявність кондитерських цехів в магазинах NOVUS дозволяє постійно оновлювати асортимент тортів, тістечок, рулетів та інших солодощів.

Великою популярністю користується послуга «Торти на замовлення». У будь-якому з магазинів NOVUS, де є кондитерські цехи, Ви можете замовити торт до будь-якого заходу.

Ексклюзивні торти на весілля та ювілеї, дитячі та корпоративні торти – все це справжній витвір мистецтва кондитерів Новус.

Для того, щоб зробити замовлення, Вам необхідно прийти в магазин за 2 дні до Вашого заходу, звернутися до завідуючого виробництвом, вибрати вподобаний торт з каталогу або принести фото торта, залишити передоплату у розмірі 30% від вартості торта. Готовий торт забираєте в обумовлений час і дату і вносите залишок 70% від вартості замовлення.

Попереднє замовлення на торт може прийняти тільки завідувач виробництвом. Інший співробітник не має права приймати у Вас замовлення. У разі, якщо Ви не застали завідувача виробництвом, залиште свої контакти в магазині (ім'я та номер телефону) і з Вами обов'язково зв'яжуться, щоб прийняти замовлення.

Солодкий подарунок зробить фурор серед Ваших рідних і близьких і надовго запам'ятається в ніжних спогадах.

Яндекс.Метрика