Характер NOVUS

NOVUS – мережа супермаркетів, торгових центрів та магазинів біля дому, що динамічно розвивається. Одна із найуспішніших і найперспективніших мультиформатних мереж в Україні.

Перший супермаркет під такою вивіскою з’явився у Криму в 2008 році. Сьогодні загальна площа наших торгівельних комплексів складає більше 170 000 кв.м. Торгівельна площа супермаркетів NOVUS  - більше ніж 70 000 кв.м.

Торгівельна мережа NOVUS – це високі європейські стандарти якості обслуговування  та ведення бізнесу. Ми забезпечуємо нашим відвідувачам і покупцям світовий рівень сервісу та комфорту.  Ми завжди відкриті для співробітництва  з партнерами і постачальниками, які сповідують аналогічні цінності.

Компанія «НОВУС УКРАЇНА», що управляє торгівельною мережею NOVUS, – єдина на вітчизняному ринку, котра для відкриття своїх магазинів сучасні торгівельні центри будує «з нуля».

З 2013 року наша компанія співпрацює з Європейським банком реконструкції та розвитку, котрий надав для мережі NOVUS 50 млн. доларів інвестицій на організацію сектору торгівлі продуктами харчування в Україні.

Щоденно більше ніж 4500 наших співробітників забезпечують якість та зручність для Ваших покупок. Ми постійно турбуємося про наших покупців – про їх здоров’я, комфорт, економію часу та задоволення від відвідин магазину.

Торгівельна мережа NOVUS сповідує філософію свіжих, здорових та смачних продуктів. Ми пропонуємо більше ніж 40000 найменувань різноманітних категорій товарів (від продуктів та напоїв до одягу та садових інструментів) і широкий асортимент нашої ексклюзивної продукції. А саме – продукції власного і прямого імпорту, який завозиться в Україну спеціально для нашої торгівельної мережі. Крім того, в магазинах NOVUS – хороший вибір органічних екологічно чистих та дієтичних продуктів.

NOVUS – одна з небагатьох продовольчих мереж в Україні, якість управління якої підтверджено сертифікатом відповідності міжнародним стандартам ISO 9001:2009.

Яндекс.Метрика