Змінилася структура в холдингу БТ Інвест Україна

З 19 січня 2017 року рішенням акціонерів новим генеральним директором ТОВ «НОВУС УКРАЇНА» призначений Марк Петкевич, який займав посаду виконавчого директора з вересня 2015 року.
 
Ігор Ланда, який був генеральним директором NOVUS, став генеральним директором компанії «БТ Інвест Україна».
Дані зміни в структурі двох компаній стали природним етапом їх розвитку. Група «БТ Інвест» активно розвивається в Україні. Функції операційного контролю буде здійснювати генеральний директор Ігор Ланда.
 
Мережа супермаркетів NOVUS продовжує розвиватися і ставить перед собою амбітні цілі. У планах мережі на 2017 рік відкрити 5 нових магазинів і збільшити торгову площу на 20 000 кв. м.
 
 
Довідка:
Бt Інвест Україна - представництво литовської компанії БТ Інвест, яка розвиває 4 напрямки своєї діяльності: мережа супермаркетів NOVUS, будівельна компанія Stolitsa Group, розважальний торговий центр Retroville і зерновий термінал в Миколаєві.
 
NOVUS - мережа супермаркетів, працює на ринку України з 2008 року. Мережа налічує понад 30 торгових об'єктів різних форматів площею від 800 до
7 000 кв. м. Загальна площа торгових комплексів компанії - понад 170 000 кв. м. З 2015 року компанія розвиває франчайзинговий напрям. Два перших франчайзингових магазини відкрилися в 2015 р в Миколаєві.
Яндекс.Метрика