Ювілейний NOVUS в Україні

26 липня в 13.00 відбудеться відкриття 25-го супермаркету NOVUS в Україні і 10-го в столиці.

Новий NOVUS чекає вас біля станції метро «Чернігівська» за адресою вул. Червоногвардійська, 1А.

На церемонії урочистого відкриття очікуються високі гості:

  • надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Пятрас Вайтекунас;
  • представники Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

Приймає гостей Генеральний директор НОВУС УКРАЇНА Ігор Ланда.

Присутність офіційних гостей підкреслює важливість і необхідність розвитку європейських бізнесів рівня NOVUS в Україні.

Посол Литовської Республіки, яка на даний час головує в Європейському Союзі, буде говорити не тільки від імені Литви, а й ЄС вцілому. Його приїзд означає для НОВУС УКРАЇНА повну відповідність бізнесу високим світовим стандартам.

Європейський Банк Реконструкції та Розвитку, будучи міждержавної організацією, підтримує проекти, що втілюють європейські соціальні цінності в різних країнах. Зокрема в Україні NOVUS дає уявлення про те, яким має бути сучасний супермаркет світового класу.

Компанія НОВУС УКРАЇНА стала гарантом стабільного та надійного партнерства. Новий NOVUS дає офіційне працевлаштування більш ніж 200 працівникам. В обслуговуванні магазину задіяно майже 600 постачальників товарів і понад 100 компаній-партнерів.

NOVUS заповнює міський простір новим рівнем якості. Це не тільки візуальні фактори - стильна будівля, дизайнерське оформлення, світлий простір, безліч сервісів. NOVUS обладнаний сучасними системами екологічної роботи, що зберігають чистим навколишнє середовище міста для його мешканців. Сам комплекс побудований з якісних матеріалів і оснащений високоякісним обладнанням, у тому числі для приготування і зберігання продуктів. NOVUS забезпечує своїх відвідувачів усіма елементами послуг торгового комплексу світового рівня - від величезної парковки до просторого планування будівлі і чистоти магазину, в якому всі відвідувачі відчувають себе комфортно.

Новий супермаркет, що займає загальну площу більше 6000 кв. м, пропонує більше 45 000 товарів в 200 різних категоріях - від свіжих продуктів та господарського приладдя до іграшок, косметики і товарів для автомобілістів. Улюбленою категорією відвідувачів як завжди залишається продукція власного виробництва NOVUS, яка представлена ​​тут гарячим хлібом з власної пекарні, свіжими м'ясом і рибою, кондитерськими виробами і великим вибором гарячої та холодної кулінарії. Працює пивбар з десятками видів пива на розлив. Покупець може знайти для себе багато нового - домашні кури, нові сири, органічні продукти, ексклюзивні вина. Всі товари проходять особливий контроль цін та якості продукції. На найбільш популярні товари NOVUS постійно проводить акції.

В цілому торговий центр представляє собою цілий інфраструктурний міський комплекс, що включає аптеку, банк, хімчистку, зоомагазин, подарункові магазини. Доброю новиною для жителів району також стане те, що NOVUS залучив таку популярну американську мережу ресторанів громадського харчування як KFC, яка тільки виходить на український ринок.

У день відкриття, 26 липня, покупців з 15.00 чекає безліч приємних сюрпризів, веселі ігри для дітей, конкурси для дорослих. Головний розіграш призів для покупців нового NOVUS відбудеться в 19.00. Їх чекають супер-призи - два холодильника під зав’язку забитих продуктами і картка NOVUS з бонусами на 5 000 гривень.

Яндекс.Метрика