www.un.ua

Відкрився 1-й в Україні магазин у форматі гіпермаркету Novus

ТОВ "Новус Україна" (Київ), що розвиває в Україні мережу супермаркетів Novus, 8 вересня відкрив перший в Україні магазин у форматі гіпермаркету, розташований у Києві по пр.Бажана, 8.

Як повідомив журналістам операційний директор " Новус Україна" Олексій Панасенко в результаті відкриття 8 вересня, магазин стане п'ятим торговим об'єктом мережі в Києві і 19-им у Україні.

Загальна площа гіпермаркету становить 10 тис. кв. м, торгового залу - 5,93 тис. кв. м. У магазині представлені 40 тис. найменувань товарів, 50 % з яких є продовольчими.

А.Панасенко також повідомив, що до кінця поточного року в Святошинському районі Києва буде відкрито ще один магазин мережі в форматі супермаркет.

Раніше генеральний директор "Новус Україна" Ігор Ланда повідомляв агентству, що на 21 вересня заплановане відкриття супермаркету в Києві по вул.Стеценко, навпроти гіпермаркету Auchan, загальна площа якого становить 3,5 тис. кв. м.

Розвитком мережі супермаркетів Novus займається компанія BT Invest (Литва), створена в 2008 році колишніми акціонерами компанії "Сандора" Раймондссом Туменасом і нині покійним Ігорем Беззубом.

Станом на літо 2009 року BT Invest володіла в Україні близько 35 земельних ділянок площею від 0,3 га до 4 га, десятьма продуктовими магазинами в Севастополі і чотирма в Західній Україні загальною площею близько 28 тис. кв. м, що належать раніше невеликим роздрібним мережам "Ален" і " Райцентр " відповідно, які литовська компанія купила в 2008 році.

Яндекс.Метрика