podrobnosti.ua

У Києві відкрився європейський гіпермаркет NOVUS

8 вересня відкрився перший гіпермаркет торгової мережі NOVUS, що задає європейські стандарти торгівлі в столиці України. Головне правило магазинів мережі NOVUS говорить: "У першу чергу - покупець". Саме тому мережа магазинів NOVUS є одним з найуспішніших інвестиційних проектів в Україні. На українському ринку перший супермаркет NOVUS з'явився в 2008 році, і, незважаючи на фінансову кризу, впевнено завоював довіру покупців. За чотири роки свого існування компанія "Новус Україна" відкрила 19 магазинів NOVUS загальною торговою площею понад 53000 квадратних метрів. Мережа представлена ​​в Києві, Черкасах, Рівному, Тернополі та Севастополі.

Команда NOVUS пишається тим, що створює магазини нових стандартів. Інфраструктура Києва постійно поліпшується, зростають вимоги городян до якості життя і до оточуючого їх простору. Тому на ринку торгових і продовольчих товарів лідерство належить тим, хто піклується про головну цінністьі суспільства - людей. Про їх здоров'я, комфорт, досток в родині.

"Наш гіпермаркет демонструє головну ідею NOVUS - ми інвестуємо в покупця. У його здоров'я, комфорт, в економію його часу і задоволення від відвідування магазину. Ми ламаємо поширену думку про те, що якщо в магазині чисто і красиво, значить там дорого. Наші магазини комфортні, красиві, високотехнологічні, але ціни підходять для всіх категорій населення. Цим ми і виділяємося на ринку ", - зазначив генеральний директор ТОВ " Новус Україна" Ігор Ланда.

Саме в магазинах NOVUS покупець може відчути турботу про себе. NOVUS забезпечує якісні та свіжі продукти на прилавках завдяки суворому контролю постачальників і сировини, що поставляється. Цьому сприяє також  впровадження європейських стандартів якості (високі санітарно-гігієнічні вимоги згідно з нормами ЄС, чистота в підсобних приміщеннях, відповідність необхідним умовам температурних режимів  зберігання продуктів) та першочергова увага до розвитку власного виробництва.

У першому гіпермаркеті NOVUS це м'ясні та рибні цехи, кулінарія, випічка, виробництво солодощів і тортів. Власна кулінарія в NOVUS - завжди свіжа і смачна! Свіжа, тому що кожен день після 20:00 вся кулінарія розпродується зі знижкою 40%. А вранці готується свіжий асортимент. Смачна –  бо в NOVUS більшість рецептів - домашні, а кулінари - майстри своєї справи. У NOVUS унікальний асортимент хліба! Тут працюють власні пекарні з новітнім обладнанням. Тому хліб завжди гарячий, а рецепти - унікальні. Європейська філософія свободи гіпермаркету NOVUS дозволяє звільнити жінку від виснажливого ​​багатогодинного готування їжі. А вартість кожної страви завдяки масовому виробництву виявляється нижчою, ніж при домашньому приготуванні. Тепер Ви можете присвячувати час сім'ї, а не куховарству!

Комфортне розташування, зручні заїзди і велика парковка дозволяють уникнути транспортних проблем. Не забули творці гіпермаркету і про велосипедистів, запропонувавши велодоріжку і велопарковку.

Професійне обслуговування залишає тільки приємні відчуття. Величезний асортимент з понад 40 000 найменувань продукції дозволить знайти саме те, що потрібно кожному покупцеві. NOVUS працює в середньому ціновому сегменті. Для здійснення вигідних покупок в супермаркетах діє унікальна програма лояльності, постійно діють акції та спеціальні пропозиції. У гіпермаркеті працює інтернет-магазин, що дозволяє легко купувати потрібні продукти, не виходячи з дому.

NOVUS сповідує філософію свіжих, здорових і смачних продуктів. А така стратегія неможлива без відповідального ставлення до нашої планети. Тому в супермаркетах NOVUS використовуються екологічно чисті пакети, які не забруднюють природу і не викликають парниковий ефект. Крім того, в магазині велику увагу приділено продуктам фермерських господарств  і органічного землеробства. Якщо Ви піклуєтеся про своє здоров'я, настрої, цінуєте свій час і гроші - приходьте в перший український гіпермаркет NOVUS на проспекті Миколи Бажана, 8 (станція метро "Осокорки").

Яндекс.Метрика