Супермаркет NOVUS відкрився у Вишневому

25 грудня 2015 року відбулося відкриття супермаркету NOVUS в місті Вишневе (Київська область) за адресою вул. Святошинська, 28А.
 
Мережа європейських супермаркетів NOVUS вже не перший рік популяризує високу якість і європейську культуру продажів не тільки в столиці, а й в області. Вже були успішно відкриті супермаркети в Борисполі, Бучі, Броварах, а тепер новий магазин порадує жителів Вишневого.
 
Філософія NOVUS акцентує увагу на високоякісної продукції, яку продає і виробляє сама. У новому NOVUS, як і в інших магазинах мережі, представлені більш ніж 45000 товарів і фірмові сервіси мережі: пекарня, кондитерська, м'ясний цех, кулінарія, кафе, свіже пиво на розлив.
 
Мережа NOVUS дозволяє насолоджуватися покупками і справді європейським рівнем якості навіть у невеликих містах. Супермаркет у Вишневому запропонує покупцям характерний для мережі європейський формат покупок. Клієнтів очікують приємна атмосфера і високий рівень комфорту.
 
Загальна площа магазина становить 10 025 кв м, а площа торгового залу - 5 305 кв м. Для зручності покупців в магазині буде працювати 21 каса.
 
Урочисте відкриття магазину відвідали заступник міністра економіки України, заступник мера міста Вишневе та інші почесні гості.
 
 
Яндекс.Метрика