Прем'єр-міністр Литви відвідав NOVUS

28 серпня 2015 прем'єр-міністр Литви Альгірдас Буткявічюс у рамках офіційного візиту в Україну відвідав один із супермаркетів NOVUS.
 
Нагадаємо, що головний офіс компанії «НОВУС УКРАЇНА» знаходиться у Вільнюсі. Тому NOVUS можна сміливо називати європейською мережею супермаркетів. Візит делегації з Литви ще раз демонструє визнання європейцями нашого рівня сервісу і якості надаваних послуг.
Європейська філософія мережі NOVUS акцентує увагу на високоякісній продукції, яку продає і виробляє сама.
 
Альгірдаса Буткявічюса дуже цікавило питання технологій нашого власного виробництва. Усі супермаркети мережі NOVUS обладнані сучасними системами екологічної роботи, які бережуть чистоту навколишнього середовища. Приміром, коптильні на вільховій тирсі, власні пекарні, кондитерські та сучасні системи зберігання продуктів.
 
Українці вже давно звертають свою увагу саме на якість товарів. З кожним роком збільшується число людей, які купують сертифіковані продукти з гарантіями європейської якості.
 
Щоб підтвердити відповідність європейським стандартам, мережа NOVUS постійно проходить низку міжнародних перевірок: на екологічність, на ставлення компанії до своїх співробітників, на відповідальне ставлення до покупців, на якість продукції. У 2012 році мережа NOVUS першою серед ритейлерів отримала міжнародний сертифікат ISO, який підтверджує високий рівень організації сервісу і якості обслуговування.
 
По завершенню візиту прем'єр-міністр Литви побажав мережі NOVUS подальшого розвитку, продовжувати створювати якісну продукцію і надавати покупцям високий рівень сервісу.
 
Яндекс.Метрика