Послуга «Персональний кабінет» NOVUS стала ще зручнішою

Мережа магазинів NOVUS піклується про своїх покупців. Для постійних клієнтів NOVUS вже давно діє унікальна програма лояльності, яка надає суттєві переваги при здійсненні покупок. Але тепер віртуальний кабінет став ще зручнішим.
 
У «Персональному кабінеті» NOVUS з’явився новий розділ «Історія покупок», де можна не тільки перевіряти накопичені бонуси, а також контролювати витрати, аналізуючи свої покупки.
 
Тепер у розділі «Розподіл покупок» відображаються дані ТОП-10 категорій товарів із сортуванням від більшого до меншого за сумою покупок, де 1-а категорія – найбільша доля покупок, 10-а категорія – найменша доля покупок. Розподіл покупок відображається за останні 6 календарних місяців у розрізі одного календарного місяця, який можна обрати у випадаючому списку.
 
У розділі «Мої товари» відображається перелік товарів, які були придбані клієнтом за обраний ним період часу.
 
«Основним завданням в оновленні my.novus було надати покупцям більше інформації про свої покупки в магазинах NOVUS. Нові можливості дозволять клієнтам аналізувати структуру своїх покупок, а також відслідковувати їхню динаміку у різні періоди. Впевнений, що нашим клієнтам сподобаються нові опціїї «Персонального кабінету», - розповідає Дмитро Москвічов, директор з маркетингу «НОВУС УКРАЇНА».
 
Інформацію щодо придбаних товарів клієнт має змогу:
 
«Завантажити до Excel» - завантажуються дані таблиці ті, що відображені у вікні – 10 товарів, або розгорнутий список. Для того, щоб завантажити повний список товарів, необхідно натиснути посилання «Розгорнути».
 
«Вислати на E-mail» - для того, щоб отримати перелік товарів на електронну пошту, при реєстрації необхідно вказати електронну адресу. Отримати дані можливо лише на зареєстрований в картці E-mail.
 
Якщо при реєстрації клієнт не вказав e-mail, при натисканні кнопки «Вислати на Email», відобразиться вікно для редагування персональних даних, де клієнт може вказати електронну адресу.
 
Нагадаємо, щоб отримати доступ до «Персонально кабінету», потрібно бути власником бонусної карти NOVUS та зареєструватися на сайті http://my.novus.com.ua/login
 
Приємних покупок з NOVUS! 
Яндекс.Метрика