Перший NOVUS на Печерську відкриє свої двері 25 жовтня

У п'ятницю, 25 жовтня в 13.00 відбудеться відкриття першого супермаркету NOVUS в центрі Києва за адресою бульвар Дружби народів, 16-А, між станціями метро «Либідська» і «Дружби Народів».

На офіційне відкриття 27-го магазину мережі запрошені високопоставлені гості: Депутат Київської міської ради Денис Москаль, Керуючий партнер будівельної компанії «Столиця» Влада Молчанова, а також представники Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

Новий супермаркет NOVUS на бул. Дружби Народів стане першим магазином в центральній частині міста Києва і запропонує покупцям характерний для мережі європейський формат покупок.

NOVUS наповнює міський простір новим рівнем якості. Це не тільки візуальні фактори - стильна будівля, дизайнерське оформлення, світлий простір, безліч сервісів. NOVUS обладнаний сучасними системами екологічної роботи, що зберігають чистим навколишнє середовище міста для його мешканців. Сам комплекс побудований з якісних матеріалів і оснащений високоякісним обладнанням, у тому числі для приготування і зберігання продуктів. NOVUS забезпечує своїх відвідувачів усіма елементами послуг торгового комплексу світового рівня - від величезної парковки до просторого планування будівлі і чистоти магазину, в якому всі відвідувачі відчувають себе комфортно.

Новий супермаркет займає загальну площу більше 4000 кв. м., з якої торгова площа - 2500 кв. м. Тут пропонується більше 45 000 товарів в 200 різних категоріях - від свіжих продуктів та господарського приладдя до іграшок, косметики і товарів для автомобілістів. Улюбленою категорією відвідувачів як завжди залишається продукція власного виробництва NOVUS, яка представлена ​ гарячим хлібом з власної пекарні, свіжими м'ясом і рибою, кондитерськими виробами і великим вибором гарячої та холодної кулінарії. Покупець може знайти для себе багато нового - домашні кури, нові сири, органічні продукти, ексклюзивні вина. Всі товари проходять особливий контроль цін та якості продукції. На найбільш популярні товари NOVUS постійно проводить акції.

В цілому торговий центр представляє собою цілий інфраструктурний міський комплекс, що включає аптеку, банк, хімчистку, зоомагазин, подарункові магазини.

У день відкриття, 25 жовтня, покупців з 15.00 чекає безліч приємних сюрпризів, веселі ігри для дітей, конкурси для дорослих. Головний розіграш призів для покупців нового NOVUS відбудеться в 19.00. Їх чекають супер-призи – два холодильники повні продуктів і картка NOVUS з бонусами на 5 000 гривень.

Яндекс.Метрика