NOVUS запускає благодійну акцію «Маленькі серця в твоїх руках»

Мережа NOVUS запускає благодійну акцію "Маленькі серця в твоїх руках", яка має на меті зібрати кошти на придбання медичного обладнання для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії.
 
У супермаркетах NOVUS в продажу з’явилася серія тематичних благодійних наліпок. Усі кошти від реалізації наліпок будуть перераховані на купівлю стерилізатора Axis 400 і відеоларингоскопа McGRATH MAC для Медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Офіційним партнером акції виступила Українська біржа благодійності, більше інформації на сайті проекту https://ubb.org.ua/uk/project/3927/
 
Кожен, хто у період Акції в магазинах NOVUS придбає акційну наліпку вартістю 5 грн. з ПДВ, долучиться до благодійної справи. Кошти, отримані від реалізації благодійних наліпок, будуть перераховані в Міжнародній благодійний фонд «Українська біржа благодійності» на придбання медичного обладнання (стерилізатор Axis 400 і відеоларингоскоп McGRATH MAC) для Медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.
 
Допомогти просто. Долучайтеся до благодійної акції і усі разом ми зможемо врятувати тисячі маленьких сердець.

Деталі та умови акції можна дізнатися за посиланням http://novus.com.ua/uk/blagodiyna-akciya


Яндекс.Метрика