NOVUS Запускає Мотиваційну програми для персоналу

1 вересня 2015 в мережі супермаркетів NOVUS стартує новий проект - Мотиваційна програма для персоналу.
 
Знайти кращих з кращих, нагородити співробітників подарунками, мотивувати персонал з великим бажанням ходити на роботу - це цілі програми мотивації. До того ж, тепер покупці зможуть оцінювати роботу персоналу магазинів NOVUS, відправивши повідомлення зі своєю оцінкою.
 
Мотиваційна програма NOVUS включає два види оцінювання - внутрішнє і зовнішнє. Внутрішня система складається з оцінки за виконання роботи, знання професійних обов'язків і стандартів компанії. Зовнішня - це sms-голосування покупців.
 
Ми створили таку cистему оцінювання, яка була б максимально незалежною і об'єктивною. Усі дані заливаються на ресурс, де програма опрацьовує показники і видає прізвища переможців. Щомісяця у всіх магазинах мережі будуть визначатися кращі співробітники в кожній категорії, вони отримають призи. Таким самим чином визначаються квартальні переможці. За підсумками річної програми кращі співробітники отримають головний приз - туристичну подорож.
 
Так як покупці тепер мають можливість оцінювати роботу персоналу, ставити оцінки і тим самим впливати на рейтинги співробітників, ми акцентуємо увагу, що їхня роль у голосуванні дуже важлива. Бонусом для учасників (покупців) є розіграш подарункових сертифікатів, який проводиться щомісяця.
 
Мотиваційну програму NOVUS проводитиме для 24 магазинів у різних містах, задіяно більше 2000 співробітників. У проекті беруть участь касири і продавці. Ми активно працюємо над впровадженням системи оцінювання і для інших посад. У найближчому майбутньому мотиваційна програма діятиме для всіх співробітників NOVUS.
 
Яндекс.Метрика