NOVUS відкрив ще один магазин на Лівобережній

26 серпня 2016 року NOVUS відкрив новий супермаркет за адресою вул. Сверстюка, 4.
 
Мережа NOVUS продовжує розвиватися і успішно запускає ще один магазин в Києві. На цей раз NOVUS відкриває двері нового супермаркету за адресою вул. Сверстюка, 4, поруч зі станцією метро «Лівобережна». Мережа NOVUS до кінця 2016 року планує відкрити ще 3 магазини в місті Київ.
 
Загальна площа нового магазину - 3939 кв. м, з них 2455 кв. м виділені під торговий зал. Така площа магазина дозволяє створити комфортні умови для здійснення покупок. Покупців обслуговуватимуть 16 кас і 1 інформаційна каса.
 
Як і в інших супермаркетах мережі покупців цього магазину очікують всі стандартні послуги. Власна пекарня NOVUS забезпечить покупців свіжою випічкою, свіже м'ясо і широкий вибір товарів власного імпорту. Любителі домашньої куxні завжди зможуть знайти щось на свій смак в кулінарії NOVUS.
 
До послуг покупців в цьому магазині буде працювати пивбар з великим вибором ексклюзивного пива, а ще кафе з ароматною кавою. Також нагадаємо, що фірмові копчення NOVUS представлені у всіх магазинах мережі.
 
У день відкриття покупців з 14.00 чекали спеціальні акції та знижки, а також бонусні карти за умови покупки від 50 грн. Головний розіграш призів відбувся о 18.00. Важливо було прийти особисто і отримати можливість виграти продуктові набори, холодильник з продуктами, подарункові картки NOVUS з бонусами 1000 і 5000 гривень.


Яндекс.Метрика