NOVUS відкрив ще одне фірмове кафе

Мережа NOVUS продовжує розвивати напрямок кафе в своїх супермаркетах. Днями в магазині NOVUS біля метро Чернігівська (вул. Хоткевича, 1А) відкрилося ще одне фірмове кафе.
 
«Кафе саме в цьому магазині NOVUS було дуже довгоочікуваним. Покупці зверталися до нас з проханнями про відкриття кафе. Відділ кулінарії не міг задовольнити всі вимоги покупців, так як там холодна видача продукції. Ми прислухалися до побажань і створили затишне місце зі смачними обідами і ароматною кавою», - операційний директор «НОВУС УКРАЇНА» Олексій Панасенко.
 
Гармонійне поєднання скандинавського мінімалізму з українським ретро. У новому кафе может розміститися понад 70 відвідувачів, є зручні дивани та окремо розташовані столи. Кафе прикрасили стилізовані ретро-фотографії Києва XIX-XX століття. Це спільний проект литовських і українських архітекторів.
 
У 2011 році мережа NOVUS відкрила своє перше кафе. З того часу в багатьох магазинах мережі почали з'являтися затишні кафе, де приємно відпочити за чашкою кави зі свіжою випічкою. Багато хто приходить сюди на обід або просто поповнює організм вітамінами у фреш-барі. Зараз в арсеналі мережі NOVUS вже 6 повноцінних кафе. У майбутньому мережа планує розвивати і надалі цей напрямок, так як кафе користуються попитом і відгуки від покупців тільки позитивні.

Яндекс.Метрика