rau.ua

NOVUS відкрив новий логістичний центр під Києвом

Мережа супермаркетів NOVUS розширює свої логістичні потужності відкриттям складу площею 7 000 кв. м в передмісті столиці.
 

Новий складський об’єкт компанії почав роботу в с. Софіївська Борщагівка під Києвом. Сучасний логістичний центр класу «А» дозволить одному з найбільших столичних рітейлерів поліпшити якість логістичних процесів, а також збільшити централізацію поставок в магазини мережі.

«Мережа NOVUS постійно зростає, а отже – потребує і розширення логістичних потужностей. З огляду на те, що багато постачальників знаходяться на великій відстані від Києва, їм не завжди вдається своєчасно поставляти продукцію на полиці. Тому, щоб вчасно забезпечувати мережу товарами і якісно обслуговувати наших клієнтів і постачальників, ми збільшуємо централізацію логістики і в доповнення до існуючого складу площею 10 000 кв. м відкриваємо новий логістичний центр. На даному етапі розвитку мережі ці два об’єкти з сумарною площею 17 000 кв. м зможуть повністю забезпечувати наші складські потреби», – пояснив Вітаутас Ільгевічюс.

 

Він також зазначив, що склад у Софіївській Борщагівці в основному буде використовуватися для сухих бакалійних продуктів. При цьому, його запуск в роботу дозволить компанії збільшити вантажообіг власної логістики на 30%. Доставку товарів зі складу до магазинів мережі буде забезпечувати підрядник NOVUS.

​«Ми намагалися зробити склад зручним для наших співробітників і постачальників, щоб він міг забезпечувати високу швидкість здійснення всіх процесів на об’єкті. Склад обслуговуватиме всі наші магазини в Київському регіоні, а також оптових покупців. Надалі плануємо розширювати логістичні потужності відповідно до потреб мережі магазинів», – резюмував директор департаменту ланок поставок NOVUS.

 


Яндекс.Метрика