www.cre.in.ua

"Новус Україна" розширив мережу до 20 торговельних об'єктів

ТОВ "Новус Україна" (Київ), що розвиває в Україні мережу супермаркетів Novus, відкриє до кінця вересня два магазини в Києві, розширивши тим самим мережу до 20 діючих торгових об'єктів.

Як повідомив генеральний директор " Новус Україна" Ігор Ланда, зокрема, 8 вересня на пр.Бажана, 8 буде відкрито магазин у форматі "міського гіпермаркету" загальною площею 10 тис. кв. м (орендна - 6,5 тис. кв.м).

Крім того, на 21 вересня заплановане відкриття супермаркету по в ул.Стеценко, навпроти гіпермаркету  Auchan, загальна площа якого становить 3,5 тис. кв.м.

Розвитком мережі супермаркетів Novus займається компанія BT Invest (Литва), створена в 2008 році колишніми акціонерами компанії "Сандора" Раймондссом Туменасом і нині покійним Ігорем Беззубом.

Станом на літо 2009 року BT Invest володіла в Україні близько 35 земельних ділянок площею від 0,3 га до 4 га, десятьма продуктовими магазинами в Севастополі і чотирма в Західній Україні загальною площею близько 28 тис. кв.м, що належали раніше невеликим роздрібним мережам "Ален" і "Райцентр" відповідно, які литовська компанія купила в 2008 році.

Яндекс.Метрика