www.retailstudio.org

Novus розшириться до 21 магазину в 2011 році

Компанія "Новус Україна" (Київ), оператор мережі продуктових супермаркетів Novus, має намір розширити мережу до 21 магазина в цьому році.

Про це журналістам розповів генеральний директор компанії Ігор Ланда під час урочистого відкриття супермаркету Novus в Києві на Броварському проспекті. За його словами, компанія дотримується стратегії розвитку власних торгових об'єктів, зокрема інвестиції в будівництво супермаркету Novus в Києві на Броварському проспекті склали близько 10 млн доларів США. Крім того, І.Ланда відзначив готовність компанії брати приміщення в оренду, проте, за його словами відповідних приміщень в Києві і області немає.

У 2011 році компанією заплановано відкриття 5 нових торгових об'єктів (без  врахування нововідкритого): три в Києві і по одному в Тернополі та Севастополі. Зокрема в першій половині 2011 року мають відкритися три супермаркети в Борисполі, Тернополі та Севастополі.

Як повідомлялося, чергове відкриття супермаркету Novus в Борисполі заплановано на 12 лютого поточного року.

Нагадаємо, новий магазин, відкритий у Києві на Броварському проспекті, працює у форматі гіпермаркету і є 16-ю торговою точкою мережі Novus в Україні. Загальна площа магазину складає 8.4 тис. кв.м, площа торгового залу - 4.6 тис. кв.м. Покупців обслуговуватиме 30 касових вузлів. Загальний асортимент гіпермаркету налічує близько 80 тисяч найменувань. Інвестиції в будівництво цього торгового об'єкту склали близько 10 млн. доларів США.

На сьогоднішній день мережа Novus об'єднує 16 магазинів, що працюють у Києві, Севастополі, Рівному і Черкасах. Розвиваючою компанією мережі Novus є BT Invest (Литва). BT Invest була створена в 2008 році колишніми акціонерами компанії "Сандора" Раймондссом Туменасом і нині покійним Ігорем Беззубом.

Яндекс.Метрика