www.interfax.kiev.ua

NOVUS розшириться до 16 магазинів 18 лютого

Компанія "Новус Україна" (Київ), оператор мережі продуктових супермаркетів Novus, завтра,  18 лютого ц.р. урочисто відкриває новий супермаркет в Борисполі, тим самим розширивши мережу до 16 магазинів.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Як наголошується в повідомленні, новий супермаркет розміститься в торговому центрі (ТЦ) Аeromall за адресою: вул. Київський Шлях, 2/6. NOVUS виступає ключовим орендарем нового ТЦ. Загальна площа супермаркету складає 5000 кв.м, в т.ч. 3500 кв.м - площа торгового залу. Для покупців біля ТЦ обладнана парковка на 250 машино-місць.

"Згідно зі стандартами NOVUS, новий супермаркет має власну пекарню, кулінарний, кондитерський та м'ясноий цехи. Це дозволяє вигідно відрізнятися від конкурентів. Завдяки власному виробництву NOVUS не тільки гарантує стовідсоткову якість і свіжість товарів, а й дивує дійсно широким і нестандартним асортиментом ", - йдеться в повідомленні.

"Філософія NOVUS базується на простих речах - свіжі, смачні продукти, турбота про клієнта і його вигоду ", - зазначив директор компанії "Новус Україна" Ігор Ланда.

У планах компанії найближчим часом відкрити два магазини NOVUS в Тернополі та Севастополі.

На сьогоднішній день мережа NOVUS об'єднує 17 магазинів, що працюють у Києві, Севастополі, Рівному, Черкасах та Борисполі. Розвиваючою компанією мережі Novus є BT Invest (Литва). BT Invest була створена в 2008 році колишніми акціонерами компанії "Сандора" Раймондссом Туменасом і нині покійним Ігорем Беззубом.

Яндекс.Метрика