NOVUS презентує концерт Богдани Півненко

Мережа супермаркетів NOVUS виступила партнером цьогорічного концерту Богдани Півненко, який відбувся 15 червня 2014 року у приміщенні Рівненської обласної філармонії. Європейська зірка з міста Тернопіль презентувала свою сольну програму для скрипки з оркестром. 

NOVUS активно підтримує культурний обмін між Україною та Литвою, де розташований головний офіс холдингу BT Invest, до складу якого входить «НОВУС УКРАЇНА». 
 
Як компанія з литовським корінням, «НОВУС УКРАЇНА» у рамках заходів присвячених головуванню Литви у Європейському Союзі активно презентувала кращих українських митців у Вільнюсі 2013 року. Зокрема представила європейським глядачам персональну виставку картин всесвітньовідомого батька Богдани - Івана Марчука.
 
Того ж року розпочалась і активна співпраця NOVUS з Богданою Півненко. Результатом співпраці став великий концерт Лауреатів дитячого міжнародного конкурсу «Акорди Хортиці», де кращі в Україні юні музики змогли презентувати себе на великій сцені. Це один із небагатьох національних благодійних проектів, що дає змогу широкому глядачу оцінити надзвичайне мистецтво талановитіших українських дітей.
 
Видатною подією, яку підтримали спільно NOVUS та посольство Литовської Республіки в Україні, став також концерт литовського диригента Лютаса Балчюнаса у Національній філармонії України за участі Богдани Півненко та Національного ансамблю солістів «Київська камерата».
 
Богдана Півненко – самобутня скрипалька, яка відкриває слухачеві унікальний світ сучасної української музики завдяки своїй неповторній манері виконання та відчуття композиторського задуму. Випускниця Київської середньої спеціальної музичної школи ім. М. В. Лисенка та Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського класу видатних скрипалів й професорів Богодара Которовича та Ігоря Пилатюка. Богдана Півненко – заслужена артистка України, лауреатка міжнародних конкурсів, лауреатка Національної програми «Нові імена України». Солістка Національного ансамблю солістів «Київська камерата», який є одним з найуспішніших вітчизняних колективів, що виконує камерну музику. 
 
Мережа NOVUS, що бере початок з Вільнюса (Литва), - завжди вважалась компанією з європейськими стандартами. NOVUS забезпечує своїм відвідувачам і покупцям високий рівень сервісу та комфорту. Компанія завжди відкрита для розвитку та шанує своїх споживачів, які сповідують подібні цінності.
 
Яндекс.Метрика