www.retailstudio.org

Мережа Novus розширилася до 21

ТОВ "Новус Україна" (Київ), що розвиває в Україні мережу супермаркетів Novus, відкрило новий супермаркет в Києві 18 січня 2013 року, розширивши мережу до 21 об'єкта.

Як повідомили в прес-службі рітейлера, магазин розташувався за адресою: вул. Григоренко, 1. У магазині торговою площею 2400 кв.м обладнано 20 кас. Це дозволить обслуговувати до 2 000 покупців щодня швидко і без черг. В асортименті нового Novus представлені більше 40 тис. найменувань товарів в 200 різних категоріях. Відкриття торгового об'єкта створило 200 нових робочих місць. Novus на Григоренко, 18 працюватиме з 8.00 до 23.00.

Традиційно, компанія "Новус Україна" інвестувала не тільки в будівництво магазину європейського рівня, в устаткування його за останнім словом техніки, а й у велику парковку, зручні під'їзди-виїзди, сучасні складські приміщення, що дозволяють зберігати продукти найкращим чином.

Спеціальна програма цінового моніторингу дозволяє Novus витримувати середньоринкові ціни, а на соціальні продукти – нижчі порівняно з ринковими.

Розвитком мережі супермаркетів Novus займається компанія BT Invest (Литва), створена в 2008 році колишніми акціонерами компанії "Сандора" Раймондссом Туменасом і нині покійним Ігорем Беззубом.

Сьогодні мережа Novus представлена ​​21 -м магазином і торговими центрами в Києві, Севастополі, Черкасах, Рівному та Тернополі.

Найбільший Novus працює у форматі гіпермаркету в Києві на пр. Бажана, 8. Загальна площа гіпермаркету - 10 000 м.кв.

Мережа Novus продовжує активно розвиватися. Стратегічним напрямком розвитку обрані міста Київ та Севастополь. У 2013 році Компанія планує розвиток мережі як в форматах гіпермаркетів і супермаркетів, так і у форматі "магазин біля дому". В цілому, "Новус Україна" планує відкриття 8 магазинів у 2013 році.

Яндекс.Метрика