Мережа NOVUS пройшла сертифікацію міжнародної системи НАССР

Сертифікат НACCP підтвердив високі стандарти NOVUS при виробництві харчової продукції.
 
Система НACCP забезпечує контроль на всіх етапах виробництва харчових продуктів, будь-якій точці процесу виробництва, зберігання і реалізації продукції, де можуть виникнути небезпечні ситуації. Вона була розроблена Всесвітньою організацією охорони здоров'я та Продовольчої і сільськогосподарської організацією ООН. Зараз стандарти НАССР визнаються і застосовуються практично у всіх сучасних країнах підприємствами-виробниками харчової продукції.
 
Впровадження НАССР для мережі NOVUS дає можливість забезпечити системний підхід до безпеки харчової продукції, особливо для продукції власного виробництва. А при виникненні негативних ситуацій провести коригувальні дії та зробити все можливе для попередження повторення подібних випадків у майбутньому.
 
Отримання сертифікату НACCP є обов'язковим для всіх харчових підприємств України. І керівництво нашої компанії прийняло рішення не просто розробити і впровадити, а ще й перевірити правильність розробки системи з боку зовнішньої аудиторської компанії.
 
Система НАССР дозволяє ефективно запобігати ризикам і отримувати на виході якісну і безпечну продукцію, що відповідає всім міжнародним вимогам. Як правило, безпека продукту оцінюється не на етапі приготування, а на етапі підбору постачальників, закупівлі сировини, зберігання аж до виготовлення готової продукції.
Таким чином, споживач може бути впевнений у безпеці товарів власного виробництва, представлених в магазинах NOVUS.
Яндекс.Метрика