Маленькі серця в твоїх руках

Мережа NOVUS запускає благодійну акцію Маленькі серця в твоїх руках, яка має на меті зібрати кошти на придбання медичного обладнання для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії. 

29 березня 2018 року об 11:00 у Науково-практичному медичному центрі дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України відбудеться прес-конференція, присвячена старту благодійної акції.
 
У супермаркетах NOVUS в продажу з’явилася серія тематичних благодійних наліпок. Усі кошти від реалізації наліпок будуть перераховані на купівлю стерилізатора Axis 400 і відеоларингоскопа McGRATH MAC для Медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Офіційним партнером акції виступила Українська біржа благодійності, більше інформації на сайті проекту https://ubb.org.ua/uk/project/3927
 
Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України - єдиний в Україні медичний заклад, де дітей із вродженими вадами серця оперують з перших годин життя. Щорічно десятки тисяч дітей з України мають можливість отримати консультативну, кардіологічну та кардіохірургічну допомогу. 
 
Тільки у 2017 році в Центрі проконсультовано 35817 пацієнта, госпіталізовано - 4 850, виконано операцій - 3 054. За кількістю та складністю проведених операцій в 2017 році Центр посідає перше місце в Європі серед дитячих кардіоцентрів.
 
Через недостатнє бюджетне фінансування Центр шукає можливості додаткового залучення коштів, тому що кожного дня з усіх регіонів України до них поступають хворі діти, які потребують невідкладної медичної допомоги. Кожен день у Центрі перебувають від 140-150 пацієнтів.
 
Наразі Центру вкрай необхідне стерилізаційне обладнання, яке дозволить стерилізувати будь який тип виробів медичного призначення (ВМП), незалежно від складу або матеріалу. 
 
Кожен, хто у період Акції в магазинах NOVUS придбає акційну наліпку вартістю 5 грн. з ПДВ, долучиться до благодійної справи. Кошти, отримані від реалізації благодійних наліпок, будуть перераховані в Міжнародній благодійний фонд «Українська біржа благодійності» на придбання медичного обладнання (стерилізатор Axis 400 і відеоларингоскоп McGRATH MAC) для Медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. 
 
Допомогти просто. Долучайтеся до благодійної акції і усі разом ми зможемо врятувати тисячі маленьких сердець

 
Яндекс.Метрика