Литовські тижні в NOVUS

Зустрічаємо литовські тижні у NOVUS! Литовська кухня має багато спільних рис одночасно з кухнею східноєвропейських країн (Білорусь, Польща тощо) і з кухнями скандинавських країн, а також Німеччини. Цікаво й те, що з появою і зміцненням зв'язків з королівськими будинками Західної Європи у литовської знаті з'явилася своя «висока кухня»: привозилися насіння, висаджувалися нові рослини, відбулося знайомство з екзотичними спеціями, з гостями та їх кухарями прибували рецепти.

За що ви неодмінно маєте полюбити литовську кухню, так це за пиріжки «Кібінай»! До речі, дуже цікава історія у цих пиріжків. За часів князя Вітовта в Литві оселилися вихідці з Криму — караїми. Найпопулярніша караїмська страва — пиріжки у формі півмісяця — дуже сподобалася литовцям, і згодом кібінаї стали національною стравою Литви. А знайти ці пиріжечки ви можете, звісно, на полицях із випічкою NOVUS.

Цепеліни, або диджкукулиай. Своє «повітряне» назва блюдо отримало під час Першої світової війни – від дирижаблів в небі і їх виробника. Хитрість приготування цих немаленьких «дирижаблів» полягає в тому, що сирий і варену картоплю береться порівну. Це блюдо повинне мати спільні риси з українськими картопляниками та іншими стравами країн Східної Європи. Втім, цепеліни можуть бути і з шинкою, і з грибами, і навіть з сиром. Велике значення має підливка: не тільки сметана, часто шкварки.

Обов'язков потрібно згадати Шакотіс – «гіллястий» торт, спечений на відкритому вогні. Часто ці торти випікають в маленьких сімейних пекарнях, слідуючи стародавнім рецептом – над деревним вугіллям, тісто роблять вручну. А рецепт шакотиса оберігається Литовським фондом національної кулінарної спадщини.

Цікава, незвичайна і різноманітна кухня Литви нікого не залишить байдужим. Стежте за нашими новинами — буде смачно.

Яндекс.Метрика