www.interfax.kiev.ua

Компанія «Новус Україна» відкриє 25 супермаркет NOVUS

Новий супермаркет NOVUS відкриється 26 липня в Києві на вулиці Червоногвардійська, 1А ( біля станції метро «Чернігівська»). Це буде 25-й супермаркет NOVUS - в Україні і 10-й - у столиці.

Цей супермаркет побудований за рахунок залучених інвестиційних коштів Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

Торговий центр являє собою цілий інфраструктурний міський комплекс, що включає аптеку, банк, хімчистку, зоомагазин, подарункові магазини. Також NOVUS залучив в якості орендаря таку популярну американську мережу ресторанів громадського харчування як KFC, яка тільки виходить на український ринок.

Новий супермаркет NOVUS загальною площею більше 6000 кв. м пропонує більше 45 000 товарів в 200 різних категоріях - від свіжих продуктів та господарського приладдя до іграшок, косметики і товарів для автомобілістів.

В обслуговуванні магазину задіяно майже 600 постачальників товарів і понад 100 компаній-партнерів. Кількість працюючого в ньому персоналу понад 200 чоловік.

Продукція власного виробництва NOVUS представлена ​​тут гарячим хлібом з власної пекарні, свіжими м'ясом і рибою, кондитерськими виробами і великим вибором гарячої та холодної кулінарії, а також пивбар з десятками видів пива на розлив.

Як зазначає генеральний директор «Новус Україна» Ігор Ланда, NOVUS наповнює міський простір новим рівнем якості. «Це не тільки візуальні фактори - стильна будівля, дизайнерське оформлення, світлий простір і безліч сервісів. Наш новий магазин обладнаний сучасними екологічними системами, які дозволяють зберігати чистим навколишнє середовище. Комплекс побудований з якісних матеріалів і оснащений високоякісним обладнанням, у тому числі для приготування та зберігання продуктів», - пояснює він.

Яндекс.Метрика