Європейський супермаркет для жителів Вишневого

25 грудня 2015 о 13.00 відбудеться відкриття супермаркету NOVUS у місті Вишневе (Київська область) за адресою вул. Святошинська, 28А.
 
Мережа європейських супермаркетів NOVUS уже не перший рік популяризує високу якість і європейську культуру продажів не тільки в столиці, а й в області. Вже були успішно відкриті супермаркети в Борисполі, Бучі, Броварах, а тепер новий магазин порадує жителів Вишневого.
 
Філософія NOVUS акцентує увагу на високоякісній продукції, яку продає і виробляє сама. У новому NOVUS, як і в інших магазинах мережі, представлені більш ніж 45 000 товарів та фірмові сервіси мережі: пекарня, кондитерська, м’ясний цех, кулінарія, кафе, свіже пиво на розлив.
 
Мережа NOVUS дозволяє насолоджуватися покупками і справді європейським рівнем якості навіть у невеликих містах. Супермаркет у Вишневому запропонує покупцям характерний для мережі європейський формат покупок. Клієнтів очікують приємна атмосфера для покупок та високий рівень комфорту.
 
У день відкриття, 25 грудня 2015 року, покупців з 13.00 чекають спеціальні акції та знижки, а також безкоштовні карти за умови покупки на 50 грн. Головний розіграш призів для покупців нового NOVUS відбудеться о 18.00. Важливо прийти особисто і отримати можливість виграти продуктові набори, холодильник з продуктами, подарункові картки NOVUS з бонусами на 1 000 та 5 000 гривень.
 
На офіційне відкриття нового магазину мережі запрошені високопоставлені гості: заступник міністра економіки України, мер міста Вишневе та інші поважні гості.
 
Яндекс.Метрика