Європейський сервіс для жителів Броварів

28 листопада 2014 о 12.00 відбудеться відкриття першого супермаркету NOVUS у місті Бровари (Київська область) за адресою вул. Київська, 253.

Мережа супермаркетів NOVUS уже не перший рік популяризує високу якість і європейську культуру продажів не тільки в столиці, а й в області. Вже були успішно відкриті супермаркети в Борисполі та Бучі, тепер новий магазин порадує жителів Броварів. Філософія мережі NOVUS акцентує увагу на високоякісній продукції, яку продає і виробляє сама. Сучасна людина сьогодні хоче вкладати гроші в якість: якість свого життя, якісні продукти, якісний сервіс. Мережа NOVUS дозволяє насолоджуватися покупками і справді європейським рівнем якості навіть у невеликих містах. Супермаркет в Броварах запропонує покупцям характерний для мережі європейський формат покупок.

У день відкриття, 28 листопада 2014 року, покупців з 12.00 чекають спеціальні акції та знижки, а також безкоштовні карти за умови покупки на 50 грн. Головний розіграш призів для покупців нового NOVUS відбудеться о 19.00. Важливо прийти особисто і отримати можливість виграти продуктові набори, два холодильника з продуктами, 5 карток NOVUS з бонусами на 1000 гривень або одну - з бонусами на 5000 гривень.

На офіційне відкриття 32-го магазину мережі запрошені високопоставлені гості: Пятрас Вайтекунаc, надзвичайний і повноважний посол Литовської Республіки в Україні мер міста Бровари, представники EBA (European Business Association).

Яндекс.Метрика