Європейські стандарти якості сервісу NOVUS

3 жовтня 2014 року о 14.00 відбудеться відкриття нового супермаркету NOVUS у Києві біля метро «Лісова», за адресою: пр. Броварський, 18 д.

Мережа супермаркетів NOVUS активно пропагує високу якість і культуру продаж у своїх магазинах. У 2013 році NOVUS почав довгострокову співпрацю з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку. В угоді NOVUS з ЄБРР прописаний план дій в екологічній та соціальній сферах, згідного яким мережа повинна щорічно звітувати. Перший такий звіт вже був затверджений 28 березня 2014.

«Вимоги ЄБРР до нас - це прозорість ведення бізнесу, відповідальність менеджменту перед інвесторами. Багато уваги вони приділяють екологічному і енергозберігаючому напрямкам», - говорить Ігор Ланда, генеральний директор «НОВУС УКРАЇНА».

Мережа NOVUS першою серед українських ритейлерів отримала міжнародний сертифікат ISO, який підтверджує високий рівень сервісу та обслуговування. Міжнародні стандарти ISO створюють упевненість в продуктах, які ми їмо та п'ємо, гарантуючи використання одного і того ж рецепта, коли справа доходить до якості харчових продуктів, безпеки та ефективності.

NOVUS постійно проходить низку міжнародних перевірок: на екологічність, на відношення компанії до своїх співробітників, на відповідальне ставлення до покупців, на якість продукції. Мережа з самого початку дотримувалася філософії європейських стандартів. Це можна побачити в кожній деталі: широкий і якісний асортимент продукції, продумане планування магазинів, сучасне технічне оснащення з екологічними системами і високими стандартами обслуговування, а також система зберігання товарів і фірмові нововведення NOVUS.

У новому NOVUS, як і в інших магазинах мережі, представлені більш ніж 45 000 товарів та фірмові сервіси: пекарня, кондитерська, м’ясний цех, кулінарія, свіже пиво на розлив. Клієнтів очікують приємна атмосфера для покупок та високий рівень комфорту – великий паркінг, зручне влаштування супермаркету, у комплексі з аптекою, зоомагазином, обміном валют, хімчисткою, сувенірами, магазином мобільного зв’язку, магазинчиками чаю та кави, магазином косметики та побутової хімії.

У день відкриття, 3 жовтня 2014 року, покупців чекає безліч приємних сюрпризів, спеціальні акції та знижки, безкоштовні картки (за умови покупки більш ніж на 50 грн.). Головний розіграш призів для покупців нового NOVUS відбудеться в 19.00. На них чекають приємні призи – продуктові набори, два холодильника і картки NOVUS з бонусами на 1000 і 5000 гривень.

На офіційне відкриття 31-го магазину мережі запрошені високопоставлені гості: Пятрас Вайтєкунаc, надзвичайний і повноважний посол Литовської Республіки в Україні, представники Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), керуючий партнер будівельної компанії «Столиця».

Яндекс.Метрика