Free Wi-Fi в магазинах NOVUS

В епоху інновацій і технічного прогресу новим трендом та рушійною силою став Інтернет. Сьогодні більшість людей звикла до мобільності та не може уявити свій побут без Інтернету.
 
Відтак, нещодавно мережа супермаркетів NOVUS розпочала проект із облаштування точок доступу до мережі Інтернет у своїх магазинах. Ексклюзивним технічним партнером проекту виступила компанія UNIPIC. На сьогодні до проекту вже залучено 9 магазинів.
 
Покупці NOVUS мають змогу скористатись безкоштовним доступом до мережі за допомогою технології Wi-Fi у наступних магазинах:
- Київ, вул. Здолбунівська, 7г
- Київ, просп. Валерія Лобановського, 4д
- Київ, просп. Броварський, 18д
- Київ, просп. Петра Григоренка, 18
- Київ, бул. Дружби народів, 16а
- Київ, просп. Академіка Палладіна, 7а
- Київ, просп. Миколи Бажана, 8
- Київ, просп. Броварський, 17
- Вишневе, вул. Святошинська, 28а.
 
Уже зовсім скоро Інтернетом можна буде користуватися і в магазинах за адресами:
- Київ, площа Гостомельська, 1
- Київ, просп. Оболонський, 1б
- Київ, Кільцева догога, 12.
 
Щоб скористатись безкоштовним Wi-Fi, необхідно обрати серед існуючих мережу "Free NOVUS " у своєму гаджеті, продивитись 10-секундний рекламний ролик або заставку, після чого відкривається доступ до високошвидкісного Інтернету. 
 
З моменту старту проекту фахівці NOVUS отримали позитивні відгуки як від своїх відвідувачів, так і від компаній-продавців, які вже скористалися послугами UNIPIC. Так, рекламодавці відмічають зростання об'ємів реалізації своєї продукції, після проведення рекламних кампаній у мережі Wi-Fi "Free NOVUS ", середній показник відвідуваності якої становить приблизно 60 000 переглядів за місяць і постійно зростає. 
 
 "У планах є підключення кожного магазину мережі NOVUS до безкоштовного високошвидкісного Wi-Fi, адже нашою метою є долучити громадян до якісного Інтернету як частини гарного сервісу мережі NOVUS." - коментує виконавчий директор UNIPIC Group Владислав Товстохатько.
Цей проект отримав очікуваний фідбек, тому компанії NOVUS та UNIPIC продовжуватимуть співпрацю в цьому напрямку.
 

Яндекс.Метрика