Дитяче свято в гіпермаркеті NOVUS!

До початку навчального року залишилися лічені дні і так хочеться провести їх з гарним настроєм. Мережа NOVUS запрошує усіх киян на тематичний шкільний ярмарок, який пройде 28-29 серпня в найбільшому гіпермаркеті за адресою вул. Здолбунівська, 7Г.
 
У наш час стандартним ярмарком уже нікого не здивуєш. Тому окрім шкільного базару всіх очікує справжнє свято в стилі школи Хогвартс, де навчався всім відомий Гаррі Поттер.
 
Протягом двох днів у гіпермаркеті працюватиме студія дитячої творчості, тематична фотозона, атракціон «Силомір». Свою майстерність продемонструють майстри аквагриму, а найактивніших чекають цікаві квести по гіпермаркету з подарунками на фініші.
 
Власне виробництво давно вважається візиткою карткою NOVUS. Тому всім гостям ярмарка сподобається кулінарна презентація і безкоштовні дегустації від шеф-кухарів мережі.
 
«Мета подібних свят - подарувати нашим покупцям хоча б трохи гарного настрою. Ми продумали ці 2 дні так, щоб весело було не тільки дітям, а також їхнім батькам. Приходьте!», - розповідає директор з маркетингу мережі супермаркетів NOVUS Дмитро Москвичов.
 
Протягом свята діти зможуть спробувати свої сили в приготуванні чарівного зілля, а їхні батьки - придбати все необхідне для навчального року. До того ж, на шкільні товари в дні ярмарка мережа запропонує спеціальні приємні ціни.
 
Таким яскравим святом NOVUS розпочинає серію тематичних ярмарків, які регулярно проходитимуть у найбільшому гіпермаркеті мережі.
 
Яндекс.Метрика